polskie wegańskie kosmetyki naturalne

Poznaj VegeCosmetica - kosmetyki wegańskie

13 powodów, dla których warto z nami zostać

Nasze kosmetyki wegańskie są produkowane w Polsce z myślą o zrównoważonym rozwoju. Jesteśmy marką, która łączy naturalne składniki z innowacyjnymi rozwiązaniami. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, a każdy produkt jest starannie przetestowany i dopracowany.

krem do twarzy - polskie kosmetyki naturalne dla wegan

___ Bezpieczeństwo kosmetyków ___

W VegeCosmetica, wszystkie nasze kosmetyki przechodzą proces szeregu badań laboratoryjnych, mikrobiologicznych i dopiero po uzyskaniu certyfikatu – pozytywnej oceny bezpieczeństwa trafiają w Twoje ręce.

__ Bezpieczeństwo produkcji __

Produkcją naszych kosmetyków naturalnych zajmuje się wyspecjalizowana fabryka kosmetyczna. Produkowane są one w warunkach fizycznie sterylnych i pod kontrolą technologów produkcji.

naturalne kosmetyki wegańskie - bezpieczeństwo produkcji
polskie kosmetyki naturalne dla wegan - krem pod oczy

___ Kosmetyki wegańskie ___

Nasze naturalne kosmetyki są przyjazne dla wegan i wegetarian. Zawierają wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Są cruelty-free czyli ani receptury ani produkty nie są testowane na zwierzętach.

___ Kosmetyki naturalne ___

Wszystkie nasze receptury tworzymy zgodnie z wytycznymi organizacji certyfikujących kosmetyki naturalne (ecocert czy cosmos natural i cosmos organic), słuchamy ich wytycznych i podejmujemy odpowiednie działania. Zgodnie z definicją tych organizacji, kosmetyk naturalny musi zawierać minimum 95 % naturalnych składników, nasze zawierają ich znacznie więcej.

kosmetyki naturalne - wegański tonik do twarzy
nawilżający krem do twarzy - VegeCosmetica - jak dobrać krem do twarzy

___ Skuteczność kosmetyków ___

99% badanych użytkowników potwierdza skuteczność działania naszych wegańskich kosmetyków. Sprawdziliśmy to i mamy na to badania, przeprowadzone przez niezależny instytut badawczy.

___ Składniki aktywne ___

Świadomie zrezygnowaliśmy z wody w naszej linii z aloesem tak aby wszystkie składniki były składnikami aktywnymi i mogły pielęgnować i upiększać Twoją skórę skuteczniej każdego dnia.

składniki aktywne w kosmetykach wegańskich
składniki naturalne w kosmetykach wegańskich

___ Naturalne składniki ___

Nasze kosmetyki zawierają ~97,59% składników pochodzenia naturalnego, wiemy to ponieważ ich naturalność badamy zgodnie z normą ISO 16128. Nasze produkty w swoim składzie zawierają, na przykład, tłoczone oleje organiczne otrzymywane z w drodze ekstrakcji.

___ Sprawdzone składniki ___

W VegeCosmetica, nasze kosmetyki pozbawione są substancji szkodliwych dla człowieka. Są przyjazne dla skóry i środowiska. Substancje w nich zawarte pochodzą z ekologicznych upraw z certyfikatami. W naszych naturalnych produktach nie znajdziesz konserwantów chemicznych i surowców syntetycznych (np. parabenów, silikonów …).

naturalne, sprawdzone składniki w naszych kosmetykach wegańskich
nasze kosmetyki tworzą najlepsi specjaliści

___ Doświadczenie specjalistów ___

Nasze receptury tworzą biotechnolodzy z branży kosmetycznej, którzy również tworzą formuły odnoszące sukcesy na całym świecie.

___ Unikalne receptury ___

Tworzenie naszych receptur trwa średnio 6-12 miesięcy dla jednego kosmetyku. Chcemy mieć całkowitą pewność, że otrzymasz produkt o wyjątkowej, unikalnej recepturze i bogatym składzie. Tak aby mógł zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby Twojej skóry.

nasze kosmetyki tworzą najlepsi specjaliści
nasze kosmetyki tworzą najlepsi specjaliści

___ Bezpieczeństwo opakowań ___

Stosujemy opakowania ze szkła, które przebadaliśmy farmakologicznie. Wiemy, że takie szkło nie wchodzi w reakcję z produktem kosmetycznym. To właściwie oznacza bezpieczeństwo używania kosmetyku i przedłuża jego trwałość

___ Przyjazne środowisku ___

Zminimalizowaliśmy użycie plastiku na rzecz opakować ze szkła i papieru. Dodatkowo możesz do nas odesłać puste szklane opakowania, jeśli nie wiesz jak je ponownie wykorzystać.

naturalne kosmetyki wegańskie przyjazne środowisku - kontakt
naturalny, wegański tonik do twarzy z Polski

___ Pochodzenie kosmetyków ___

VegeCosmetica to polska marka – wszystkie kosmetyki produkujemy w Polsce.